Najczęściej zadawane pytania

Q? Czy warto zostawić auto do naprawy?
A.

Postawiłem moje auto na warsztat który współpracuje z ALLUSACARS. Moje Audi kupiłem na aukcji w USA, które było po wypadku. Miało rozbity przód.Po 2 tygodniach auto było do odbioru. Czyli dość szybko, licząc uszkodzenia jakie były do naprawy. Auto nie do poznania,dobrze spasowane elementy i dobór lakieru .Cieszę się że postawiłem auto w tym warsztacie. Dodatkowo auto zostało przystosowane do wymogów w EU (Inne lampy,przeprogramowanie systemu). Jeśli znów będę miał auto do naprawy to bez wątpienia powierzę naprawę temu warsztatowi. Polecam !!!

Q? Co oznacza: MV907A SALVAGE CERTIFICATE?
A.

Jest to tytuł dokumentu TITLE z którym bez żadnych problemów możemy rejestrować auto w PL

Q? Gdzie moge zobaczyc zakres kosztów zwiazany z zakupem auta?
A.

Nic prostszego zapraszamy do zakładki OPŁATY CELNE I FISKALNE tam znajduje się kalkulator celny ale i nie tylko ta aplikacja zawiera tez informacje o wszystkich kosztach jakie przyszły nabywca auta musi ponieść aby stać się szczęśliwym właścicielem swoje samchodu.

Q? Dlaczego Licytacja, która się zakończyła wygraną kwota przez nas, prowadzona jest od nowa z kolejnym terminem?
A.

W momencie wygrania Licytacji może się okazać, iż na dany pojazd była ustawiona Cena Minimalna. W przypadku, kiedy ta Cena Minimalna nie zostanie osiągnięta osoba wystawiająca dany pojazd ma 24-72 godzin na decyzje czy się zgadza na osiągniętą cenę, czy też nie. Jeżeli Sprzedający się zgadza Licytujący zdobywa pojazd, jeżeli nie, to Sprzedający ma prawo wycofać pojazd lub wystawić go do kolejnej licytacji.

Q? Czy warto podjąc współprace z ALLUSACARS?
A.

Witam! Chciałbym serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę. Za Państwa pomocą kupiłem Audi Q5 oraz BMW F30. Samochód spełnił moje oczekiwania. Stan techniczny i wizualny był całkowicie zgodny z opisem i zdjęciami.Współpraca na wysokim poziomie. Na każde pytanie, wątpliwość otrzymałem wyczerpującą odpowiedz.Nie miałem też żadnych problemów z formalnościami,wszystkim zajęli się koledzy z ALLUSACARS wszelkie dokumenty, informacje o transporcie przesyłane były na bieżąco. Zamierzam kolejny raz skorzystać z Państwa usług.

Q? W jakiej walucie robić przelewy za płatności wymagane prze ALLUSACARS?
A.

Prosimy o przelewy tylko i wyłącznie w USD,my rozliczamy się za auta,prowizje oraz transporty właśnie w $ amerykańskich i dlatego tez potrzebujemy otrzymać środki od Państwa właśnie w tej walucie.

Q? Ile wynosi kwota przedpłaty za przystąpienie do licytacji?
A.

Według umowy jaką Państwo otrzymacie od nas wymagany jest przelew na nasze konto w wysokości 15% uzgodnionej wcześniej kwoty za jaką mamy licytować auto, lecz kwota nie może być niższa niż 1000$. Zapraszamy.

Q? Co się stanie jak wygramy na licytacji auto a ja z jakiś powodów nie będę mógł lub chciał odebrać auta?
A.

Straci Pan wcześniej wpłacony zadatek za auto.