WYBÓR AUTA

Nasza oferta dotyczy doradztwa w zakresie doboru samochodu lub realizacji całej procedury w przypadku zakupu konkretnego, wybranego już przez klienta auta.

Proces doboru auta nie różni się prawie niczym od zakupu pojazdu w Polsce. Jedyną różnicą jest korzystanie z innych serwisów internetowych (np. IAAI, COPART), zajmujących się sprzedażą używanych samochodów oraz bezpłatne doradztwo naszych ekspertów w zakresie dokonanego wyboru.

O ile klient ma ogólnie sprecyzowane oczekiwania (np. pojazd typu SUV o określonym przedziale cenowym i marce), nasz ekspert przedstawia ofertę zawierającą kilka propozycji konkretnych aut, z których klient wybiera tą, która zgodnie z jego oczekiwaniami jest najbardziej atrakcyjna.

Zarówno w przypadku wyboru auta z oferty eksperta, jak i chęci zakupu pojazdu wyszukanego przez samego klienta, kolejnym krokiem jest przesłanie do nas informacji zawierającej:

  • LOT NUMBER auta
  • Nazwa giełdy

Na podstawie przesłanych informacji nasz ekspert oszacowuje koszt całkowity zakupu, uwzględniający jego cenę, koszty transportu i opłat, a w przypadku aut uszkodzonych – także koszt ewentualnej naprawy w Polsce. Kilkuletnia już działalność naszej firmy pozwoliła stworzyć siatkę ekspertów znajdujących się w USA.

Raport z analizy oferty przesyłany jest do klienta bezpłatnie i służy jako podstawa do podjęcia decyzji o ewentualnym zakupie. W przypadku aut z licytacji, klient podejmuje decyzję o górnej granicy budżetu, jaki może być przeznaczony na zakup w drodze licytacji.

Decyzja o wstrzymaniu procesu zakupu nie generuje żadnych kosztów po stronie klienta, natomiast przystąpienie do zakupu lub licytacji wymaga podpisania Umowy, która reguluje kolejne etapy procesu.

Na tym etapie każdemu klientowi przydzielamy indywidualnego opiekuna realizacji zamówienia, który aż do momentu przekazania kluczyków wraz z samochodem, jest z klientem w stałym kontakcie zapewniając dostęp do bieżącej informacji o lokalizacji pojazdu i etapu realizacji zamówienia.

No Comments Yet.

Leave a reply