JAK WYBRAĆ WYMARZONE AUTO

1)WYBÓR POJAZDU

- wyszukać pojazd na giełdzie IAAI lub COPART

- wysłać do nas na e-mail LOT NUMBER auta oraz nazwę giełdy. Otrzymacie państwo e-mail zwrotny z naszą opinią na temat wybranego auta.

- prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie z nami w celu ustalenia kwoty do jakiej licytować będziemy pojazd.

2)ZADATEK I UMOWA

- dokonanie przelewu za pojazd w całości lub w części jako zaliczka zgonie z wcześniejszymi ustaleniami , 1 lub 2 dni przed licytacją ON – LINE

- w momencie kiedy nie uda nam się wygrać licytacji zwracamy w całości wpłaconą kwotę lub zaliczkę za auto. Jest tez możliwość zostawienia pieniędzy na przyszłe licytację.

- na każdą wpłatę z państwa strony w całości lub części kwoty potrzebnej do zakupu auta, otrzymacie obustronnie wiążącą umowę.

3) LICYTACJA ORAZ DALSZE KROKI Z TYM ZWIĄZANE

- informujemy państwa o dacie oraz przewidywanej godzinie licytacji ON-LINE

-  po wygranej licytacji wymagany jest przelew za wygrany pojazd + prowizja naliczona przez GIEŁDĘ.

- kupujący zobowiązany jest do zachowania terminu MAX do 48 godz od daty wygrania licytacji po przekroczeniu tego terminu GIEŁDA nalicza kare w wysokości 100$ na dobę + opłata parkingowa.

- w przypadku gdy dostaliśmy przed licytacją ON-LINE środki od państwa MY robimy w całości w/w przelewy z zachowaniem terminów.[KOSZT ZA JEDEN PILNY PRZELEW REALIZACJA JEDEN DZIEŃ 40$]

- w przypadku gdy dostaniemy zaliczkę wcześniej ustalonej wysokości ,resztę wymaganej kwoty trzeba przelać do 48 godz po wygranej licytacji. Odpowiednio wcześniej skontaktujemy się i przekażemy państwu informacje dotyczące przelewów.

- po uregulowaniu płatności wymaganych przez GIEŁDĘ muszą państwo zrobić przelew na nasze konto w terminie do 5 dni za miejsce w kontenerze + transport lądowy po US. (jeżeli wcześniej została przelana cała kwota za komplet usług oczywiście uregulowanie płatności za miejsce w kontenerze oraz transport po US robimy we własnym zakresie.)

4) TRANSPORT DO POLSKI

- po uregulowaniu kosztów związanych z zakupem auta, w terminie od 1 do 3 tygodni klient otrzymuje informacje szczegółowe o numerze kontenera, dane statku, którym będzie transportowany oraz adres strony internetowej, dzięki której na bieżąco może śledzić trasę pokonywaną przez statek.Czas transportu drogą morska do portu w Gdyni od 3 do 5 tygodni.