uszkodzone-300x199

Najczęstszymi usterkami pojazdów kupowanych w ramach aukcji amerykańskich firm ubezpieczeniowych są uszkodzenia powstałe w wyniku niewielkich stłuczek. W takim przypadku konieczna jest wymiana lub naprawa części blacharskich oraz lakierowanie, czyli nadanie pojazdowi jednolitego, oryginalnego koloru, zgodnie ze specyfikacją.

Z chwilą zakupu pojazdu uszkodzonego – nasz zespół – na podstawie raportu eksperta sporządza listę niezbędnych do zakupu części. Te, których ceny są niższe w USA, są pilnie kupowane i wysyłane do miejsca przygotowania pojazdu do transportu do Polski. Do kontenera, w którym znajduje się zakupiony pojazd z defektami blacharskimi, dodawane są już zatem części przeznaczone do wymiany. Klient nie musi ponosić dodatkowych kosztów transportu części niezbędnych do wymiany, które są niedostępne w Europie lub dostępne po znacznie wyższych cenach. Takie działanie pozwalają znacznie obniżyć całkowite koszty naprawy. Jako jedyna firma w Polsce oferujemy tak zespoloną usługę.

Po skompletowaniu i wymianie wszystkich części każdy pojazd ma zagwarantowany swój oryginalny kolor i nie ma na nim żadnych śladów wskazujących wcześniejsze uszkodzenia.