Transport
Oferujemy sprawny i bezpieczny transport lawetą.
Koszt transportu ustalamy indywidualnie.
...
Usługi tapicerskie
         

              Jeżeli uszkodzenia pojazdu dotyczą jego wnętrza, oferujemy także możliwość dokonania napraw tapicerskich, których efekt końcowy pozwala maksymalnie zbliżyć wygląd pojazdu do jakości i wyglądu fabrycznego. Jeżeli klient chciałby, by jeszcze bardziej wyróżniał się spośród innych pojazdów, na indywidualne życzenie dokonujemy innych modyfikacji, zgodnie z określoną przez klienta specyfikacją.

Wśród oferowanych przez nas usług w zakresie wyglądu wnętrza pojazdu, możemy także zapewnić poradę specjalisty – projektanta, który nada pojazdowi indywidualny charakter, najbardziej zbliżony do oczekiwań jego użytkownika.

...
Naprawy mechaniczne
           

Jeżeli uszkodzenia pojazdu wykraczają poza część blacharską, nasi specjaliści mogą także dokonać niezbędnych napraw podzespołów pojazdu. Podobnie, jak w przypadku części blacharskiej, w tym zakresie również dokonujemy spisu części niezbędnych do wymiany.

Dokonując wyboru zakładów mechanicznych, które dokonują na zlecenie naszej firmy napraw mechanicznych, kierujemy się doświadczeniem zespołu pracowników w zakresie napraw pojazdów dostępnych na rynku amerykańskim. Wprawdzie system funkcjonowania każdego pojazdu jest bardzo zbliżony, to doświadczenie w naprawie pojazdów rzadziej występujących na polskich drogach ma dla nas ogromne znaczenie. Każdy mechanik przed przystąpieniem do naprawy szczegółowo zapoznaje się z konkretnym modelem, a swoją pracę konsultuje z zakładem blacharsko-lakierniczym. Tylko taka współpraca gwarantuje efekt idealnego dopasowania i naprawy wszelkich podzespołów.

...