Odbiór auta

Po uregulowaniu kosztów związanych z zakupem auta, w terminie od 1 do 3 tygodni klient otrzymuje informacje szczegółowe o numerze kontenera, dane statku, którym będzie transportowany oraz adres strony internetowej, w której na bieżąco może śledzić trasę pokonywaną przez statek.Czas transportu drogą morska do portu w Gdyni od 3 do 5 tygodni.

W tym samym czasie nasi pracownicy dokonują wszelkich formalności w USA, odbierają pojazd od sprzedawcy lub z domu aukcyjnego oraz przetransportowują auto do Nowego Jorku. Następnie zabezpieczają pojazd w kontenerze w sposób gwarantujący stabilność i ochronę, a także wypełniają wszelkie formalności związane z transportem morskim. Ostatnim działaniem na tym etapie realizacji zamówienia jest przesłanie przez nasz zespół dokumentacji do Agencji Celnej w Gdyni, w której następnie dokańczana jest procedura zakupu zgodnie z obowiązującym w kraju przepisami.

Wszystkie te działania realizowane są w pełni przez nasz zespół, bez jakiegokolwiek udziału klienta, który w spokoju może oczekiwać na termin i miejsce odbioru pojazdu w Gdyni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.